Automobiļa pārbaude pirms iegādes.

Automobiļa pārbaude pirms iegādes.

Jaunumi automobiļu tirgū tagad ir diezgan reti. Ja tas ir laiks, lai iegādātos auto, tad, pirmkārt, jums ir nepieciešams skaidri definēt savu mērķi, jautā: “Kāpēc man to vajag?”. Vai ceļot pa pilsētu? Tad nav nepieciešams, ka tas ir Hummer. Un varbūt ir vēlēšanās ceļot ārpus pilsētas? Tai būtu apstāties un padomāt, vai šim nolūkam piemērotas kompakto automašīnu Peugeot 107. mašīnas izmantošana citiem mērķiem radīs jums daudz diskomfortu un var novest pie tās ātri bojājas. Vai plānojat iegādāties automašīnu kādam no jūsu draugiem vai radiniekiem?

Tad jums jāņem vērā šāds brīdis kā testa brauciens. Nebūtu lieki jānodod tieši personai, kuru vēlaties iegādāties automašīnu. Tajā izklāstīti iegādi, nav daudz cilvēki domā par pakalpojumiem iegūto modeli. Neignorējiet garantijas noteikumus. Lūk, jābūt uzmanīgiem un uzmanīgs, pat tad, ja ražotne garantija ir viens gads, un automašīnu izplatītājs – tik daudz kā trīs, tas nav pierādījums tam, ka jūsu automašīna visi šie trīs gadus tur tiks apkalpoti bez maksas. Piemēram, ir daudz kritēriju, kas attiecas uz automašīnas nobraukumu.

Materiāls ieguvums vai arī risks – izvēlēties Jums.

Atbalstītās automašīnas iegāde Sanktpēterburgā ir atbildīgs notikums, jo “Ziemeļu galvaspilsēta” ir piepildīta ar daudzveidīgiem piedāvājumiem. Labākais risinājums ir atrast, bet tas ne vienmēr ir viegli. Galu galā jums joprojām ir jāņem vērā, ka vieglais automobilis nav lēts, un tāpēc nevēlas iekļūt nepatīkamā pārsteigumā.

Lai nebūtu “šķelto sile”, vislabāk ir meklēt profesionālu palīdzību. “IKM Serviss” pirms automašīnas iegādes piedāvā automašīnas diagnostikas pakalpojumus. Mēs veiksim nepieciešamo transportlīdzekļa pārbaudi un pasargāsim klientu no nepamatota riska.

“IKM Serviss” veic visaptverošu automašīnas apskati, lai jūs precīzi zinātu, ko jūs saņemat.

Ko var paslēpt automobiļu tirgotāji?

  1. Ārkārtas situācijas. Iekārtai var būt nopietnas tehniskas problēmas, kas saistītas ar nokļūšanu negadījumā. Dažas ķermeņa daļas var arī krāsot. Šajā sakarā, bez diagnozes, Nissan, Ford, Hyundai vai jebkura cita automašīna nevar darīt.
  2. Tehniskais stāvoklis. Pastāv tādas situācijas, kad negodīgie automobiļu tirgotāji, samazina reālo automobiļa nobraukumu, vai nestāsta, ka automobilis ir bijis avārijā, vai vēl trakāk ir salikts no diviem automobiļiem.

Kādi ir ietaupījumu riski diagnostikā?

  1. Veselība. Nepārbaudīts transportlīdzeklis var radīt negatīvus pārsteigumus attiecībā uz darbību. Un, ja tas notiek braucot pa ceļu, jūs riskējat ne tikai jūsu veselībai, bet arī pasažieru un citu satiksmes dalībnieku dzīvībai.
  2. Finanšu resursi. Galvenais ir nevis pārmaksāt. Pretējā gadījumā jūs varat iegādāties tehniski bojātu automašīnu par lielu naudas summu.

Automašīnu Audi, Volvo, Nissan, Lexus, Ford, Peugeot, Subaru, BMW, Opel, Saab un citu zīmolu diagnostika notiek, izmantojot mūsdienīgu aprīkojumu un kvalificētu auto mehāniku. Kļūdas ir izslēgtas!

Kādi pakalpojumi ir iekļauti automobiļa diagnostikā?

  1. Vizuāla pārbaude. No ķermeņa ārpuses un nepilnību stāvokļa ir pietiekami viegli noteikt automašīnas tehnisko stāvokli, kā arī noskaidrot, vai automašīna ir bijusi satiksmes negadījumā.
  2. Pilnīga piekares pārbaude. Pateicoties automašīnas apakšai, ir iespējams novērtēt iespējamo remonta pasākumu apjomu un izmaksas.
  3. Motora un vienību ārējā apskate. Motora vizuālā diagnostika ļauj precīzi noteikt stāvokli automašīnas “sirdī” par nolietojumu un šķidrumu noplūdi.
  4. Elektroniska (datora) diagnostika. “IKM Serviss” speciālistiem ir mūsdienīgas iekārtas, ar kurām Jūs varat izveidot savienojumu ar automašīnas vadības sistēmu. Tādējādi tiek nolasīti pašreizējie parametri un tiek noteiktas koda kļūdas.