Pakalpojumi

AUTOMOBIĻU TEHNISKĀ APKOPE

 

IKM Serviss piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu automobiļu remontam gandrīz visām markām. Mūsu specializācija ir organizēt kompleksus pasākumus pēcgarantijas stadijā automašīnu apkalpošanā.

Ja jums nepieciešama augstas kvalitātes automašīnas apkope, sazinieties ar IKM Serviss. Mūsu augsti kvalificēta auto mehāniķi palīdzēs pēc iespējas ātrāk atrisināt visas problēmas.

Pateicoties speciālistu pieredzei, nopietnai instrumentu bāze un progresīvu tehnoloģiju pielietošanām, mēs garantējam augstu efektivitāti transportlīdzekļu uzturēšanai.


 1. Eļļas maiņa. “IKM Serviss” vieglo automašīnu apkopes stacija nomainīs motoreļļu par saprātīgām cenām. Mēs palīdzēsim jums izvēlēties vispiemērotāko eļļas tipu jūsu automašīnai, neatkarīgi no tā, vai tas ir sintētisks, minerāls vai daļēji sintētisks.
 2. Tehnisko šķidrumu nomaiņa. “IKM Serviss” speciālisti nodrošina kvalitatīvu tehnisko šķidrumu nomaiņu automašīnā. Mēs esam priecīgi palīdzēt diagnosticēt un nomainīt transmisijas eļļu, hidraulisko šķidrumu, bremžu šķidrumu
 3. Bremžu kluču maiņa. Bremžu sistēma ir pamats ceļa kustības drošībai. Un mūsu automašīnu pakalpojums veiks operatīvo apavu nomaiņu. Ja ir problēmas ar automašīnas vadību vai vēlaties diagnosticēt bremžu sistēmu, jūs esat nokļuvis pareizajā adresē.
 4. Dažādu filtru nomaiņa. Filtri ir neliels jebkura transportlīdzekļa palīgs, bez kura daudzi svarīgie dzelzs zirga mezgli kļūs nevērtīgi. Lai šādi traucējumi nenotiek, mēs iesakām savlaicīgi mainīt filtrus – degvielu, salonu, gaisu, eļļu.
 5. Lampiņu maiņa. Vai lukturu lampiņa izdegusi? Tas nav svarīgi. Tehniskā dienesta “Star-D” speciālisti labprāt izvēlēsies un nomainīs jebkāda veida sīpolus.
 6. Priekšējo lukturu regulēšana. “IKM Serviss” nodrošina tādu pakalpojumu kā lukturu automātiskā regulēšana. Visa procedūra tiek veikta, piedaloties īpašai modernai iekārtai.
 7. Gaisa kondicionētāju apkope un uzpildīšana. Gaisa kondicionēšanas sistēmas pareizai darbībai vismaz reizi gadā jāveic rūpīga tehniskā apkope.

MOTOCIKLU TEHNISKĀ APKOPE

 

IKM Serviss piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu motociklu remontam gandrīz visām markām. Mūsu specializācija ir organizēt kompleksus pasākumus pēcgarantijas stadijā motociklu apkalpošanā.

Ja jums nepieciešama augstas kvalitātes motociklu apkope, sazinieties ar IKM Serviss. Mūsu augsti kvalificēta auto mehāniķi palīdzēs pēc iespējas ātrāk atrisināt visas problēmas.

Pateicoties speciālistu pieredzei, nopietnai instrumentu bāze un progresīvu tehnoloģiju pielietošanām, mēs garantējam augstu efektivitāti transportlīdzekļu uzturēšanai.


 1. Eļļas maiņa. “IKM Serviss” motociklu apkopes stacija nomainīs motoreļļu par saprātīgām cenām. Mēs palīdzēsim jums izvēlēties vispiemērotāko eļļas tipu jūsu motociklam, neatkarīgi no tā, vai tas ir sintētisks, minerāls vai daļēji sintētisks.
 2. Tehnisko šķidrumu nomaiņa. “IKM Serviss” speciālisti nodrošina kvalitatīvu tehnisko šķidrumu nomaiņu motociklā. Mēs esam priecīgi palīdzēt diagnosticēt un nomainīt transmisijas eļļu, hidraulisko šķidrumu, bremžu šķidrumu
 3. Bremžu kluču maiņa. Bremžu sistēma ir pamats ceļa kustības drošībai. Un mūsu motociklu pakalpojums veiks operatīvo bremžu kluču nomaiņu. Ja ir problēmas ar motocikla vadību vai vēlaties diagnosticēt bremžu sistēmu, jūs esat nokļuvis pareizajā adresē.
 4. Dažādu filtru nomaiņa. Filtri ir neliels jebkura motocikla palīgs, bez kura daudzi svarīgie dzelzs zirga mezgli kļūs nevērtīgi. Lai šādi traucējumi nenotiek, mēs iesakām savlaicīgi mainīt filtrus – degvielu, gaisu, eļļu.
 5. Lampiņu maiņa. Vai lukturu lampiņa izdegusi? Tas nav svarīgi. Tehniskā dienesta  “IKM Serviss” speciālisti labprāt izvēlēsies un nomainīs jebkāda veida sīpolus.
 6. Priekšējo lukturu regulēšana. “IKM Serviss” nodrošina tādu pakalpojumu kā lukturu automātiskā regulēšana. Visa procedūra tiek veikta, piedaloties īpašai modernai iekārtai.