Eļļas maiņaAutomobiļa eļļas maiņa.

 

Motoreļļa ir svarīgs komponents ikviena transportlīdzekļa dzinēja ilgstošai un efektīvai darbībai. Tās funkcija ir samazināt detaļu berzi, novērst koroziju un aizsargāt detaļas no agresīvām locītavām. Tomēr eļļa ir jāmaina savlaicīgi, jo tam ir ierobežots kalpošanas laiks. Laika gaitā tiek zaudētas noderīgas īpašības, kas saistītas ar kompozīcijas pārlieku piesātinājumu ar minerālu un organiskiem piemaisījumiem.

 

Savlaicīga eļļas maiņa.

Augstas kvalitātes eļļa – garantija samazināt degvielas patēriņu, palielinot visu vienību un vienību ekspluatācijas laiku, samazinot izplūdes gāzu toksiskumu un uzlabojot mašīnas darbības rādītājus.

“IKM Serviss” piedāvā šādus pakalpojumus:

  1. dzinēja eļļa;
  2. ja ir nepieciešams nomainīt eļļas filtru;
  3. jauna sertificētas eļļas ielejšana;
  4. ja nepieciešams, skalojiet motoru ar īpašiem savienojumiem.

Eļļas izvēle priekš dzinēja.

Lai izvēlētos motoreļļu, jums jāatsaucas no ražotāja ieteikumiem, kas ir norādīti servisa grāmatiņā. Dokumentācijā ir norādītas eļļas vērtības, kuras ir atzinīgi par konkrētu transportlīdzekļa modeli. Tas ir ļoti svarīgi, jo katra eļļas klase atšķiras pēc piedevu veida un daudzuma, kā arī tā ķīmiskā sastāva.

Motoreļļu tipi:
minerālā – saudzējoša iedarbība uz dzinēju, bet āri zaudē savas īpašības;
sintētiskā – Ieteicams darboties sarežģītos klimatiskajos apstākļos, bet var nelabvēlīgi ietekmēt nolietoto motoru, vēl vairāk saasinot situāciju.
pussintētiskā – šī eļļa parādījusi labāko no abiem iepriekš minētajiem analogiem, tiek nodrošināts saudzējošās darbības režīms.

Nepamatotā eļļas izvēle samazinās dzinēja jaudu un paātrinās nodilumu. Galu galā, nepareiza darbība pārvērtīsies nepieciešamībai pēc agrīna remonta.

Cik bieži vajag mainīt eļļu?

Motoreļļas nomaiņas biežums ir atkarīgs no vairākiem parametriem.

  1. Servisa intervāls, kuru ieteicis ražotājs.
  2. Transportlīdzekļa lietošanas noteikumi. Tas ietver degvielas kvalitāti, klimatiskos apstākļus, braukšanas stilu, gaisa piesārņojumu utt.
  3. Vidēji eļļa mainās ik pēc 10-20 tūkstošiem kilometru. Modernā sistēma “longlife” palielina apkopes intervālu.

Ja automašīnas īpašniekam ir šaubas – ir laiks mainīt eļļu vai nē, – tiek veikts vienkāršs eksperiments. Papīra loksnei ir nepieciešams pilēt eļļu, un, ja traipa malas ir tumšas un taukainas, motoreļļa ir kļuvusi nelietojama.

“IKM Serviss” piedāvā eļļas maiņu vieglajiem automobiļiem un motocikliem.