Tehnisko šķidrumu nomaiņa

Tehnisko šķidrumu nomaiņa

Kustības drošība uz ceļa lielā mērā ir atkarīga no tehniskās apkopes pagājuma savlaicīguma. Viena no svarīgākajām apkopes daļām ir servisa detaļu stāvokļa pārbaude un, ja nepieciešams, to nomaiņa. “IKM Serviss” speciālisti, cik ātri vien iespējams, aizstās visus automobiļu šķidrumus saskaņā ar ražotāja norādījumiem.

Stūres pastiprinātāja šķidrums.

Dažreiz šis šķidrums nemainās pilnā transportlīdzekļa darbības cikla laikā. Daži ražotāji vienkārši iesaka to papildināt. Bet neparedzētu situāciju gadījumā spēka stūres eļļa pārkarst. Rezultātā ir nepatīkama degšanas smaka. Šādā gadījumā stūres pastiprinātāja šķidruma nomaiņa ir ārkārtīgi vajadzīga.

Bremžu šķidrums.

Šajā procedūrā nav nekas sarežģīts, bet labāk to uzticēt profesionāļiem. Automašīnām ir dažādas bremžu sistēmas, un tikai pašreizējie eksperti spēj saprast visas nianses. Sazinieties ar “IKM Serviss” – šeit jūs saņemsiet profesionālu un visaptverošu pieeju jebkura sarežģītības problēmu risināšanai.

Dzesēšanas šķidrums.

Antifrīzs mainās ik pēc 2-4 gadiem (atkarībā no transportlīdzekļa darbības režīma). Šī procedūra prasa īpašas iekārtas pieejamību. Ja riepa ir pievilkta ar nomaiņu, motors pārkarst, kas savukārt var izraisīt ierīces un sūkņa bojājumus. Aizvietošanas nepieciešamību var viegli noteikt ar antifrīza duļķainumu un nogulsnēm uz tvertnes sienām.

Transmisijas šķidrums.

Lai pareizi darbotos pārnesumkārba (automātiskā pārnesumkārba, manuālā transmisija, manuālā transmisija), jāizmanto tikai specializēta eļļa. Pārvades šķidrumu klasificē pēc ekspluatācijas apstākļiem (vasaras, ziemas un visu sezonu šķidrums) un viskozitātes pakāpi. Cita starpā eļļa ir minerāls, sintētiska un daļēji sintētiska. Izvēloties, jums jāievēro ražotāja apzīmējums.

Sazinieties ar “IKM Serviss” un iegūstiet augsti kvalificētu palīdzību darba šķidrumu nomaiņas jomā.